Gay and bitches party

19. února 2018 v 23:14 | Helga |  Humoresky
Přišel ten památný okamžik v mém životě, který si můžu odškrtnout na svém seznamu "dont have to see but I did". Řeč je o travesti show. Pozval nás - mě a pět mých kolegyň náš bývalý kolega, budeme mu říkat Myšák. Myšák nám totiž za doby jeho působení ve firmě značně ovlivnil diverzitu ženského kolektivu. Je to totiž muž. Už jen tento fakt nám při jeho nástupu rozšířil zorničky, všechny jsme se hromadně objednaly ke kadeřnicím, na nehty a ty letitější i na botox. Chvíli jsem uvažovala o liposukci, ale pak jsem zjistila, že s tisícovkou na účtě bych si odsála leda tuk z jednoho očního víčka, tak jsem začala držet aspoň dietu. Zorničky se nám zase po pár týdnech rychle stáhly. Myšák je gay a hrdě se k tomu hlásí. Každopádně ten rok dopadl průzkum spokojenosti zaměstnanců v bodě "firma podporuje diverzitu na pracovišti" na 99%. Lepší stav by mohl snad jen nastat, kdyby byl Myšák černochem.

Zpátky k tématu, jedeme na travesti show. Cestou Livie zjistila, že jsem hrozná zrůda, " takhle tam chceš jít Helgo?" Kroutí hlavou pohrdavě, v jedné ruce rtěnku, odpoutává se za jízdy a svítí mi do obličeje mobilem, moc nechápu, v čem přesně drží ještě hřeben a řasenku. Rozhodla se mi provést během pětiminutové jízdy autem něco jako proměnu. Bránila jsem se, v podstatě na mě klečí, abych se necukala. Tímto děkujeme kolegyni Anně a Katce za odvoz a převoz a za trpělivost s námi, protože pro nepijícího člověka to zas taková sranda nebyla. Kdybys Aničko řešila na zadních sedačkách otisky od rtěnky, tak za to může Livie, byl to její nápad, platí ti čištění. Livie mi provedla během pěti minut kosmetiku, líčení, kadeřnici i parfumerii. Vystupuje z auta nová, krásnější a voňavější Helga. Připadám si, jako bych na show měla sama vystupovat.
Vlasta alias Simona Zcákaná

Dychtivě čekáme na začátek, pochopila jsem velmi rychle, proč si dámy dávají s vystoupením načas, tohle člověk musí vidět pod vlivem. Nastupuje první babochlap a věřte tomu nebo ne, ale má parádní nohy. Je parádní celá. Vidím v odraze zrcadla moje vytahané bavlněné triko a čerstvě polité kalhoty a rozmazanou rtěnku okolo rtů, když se mi Livie snažila provést v jedoucím autě proměnu. Připadám si zahanbená. Já vlastně ani nejsem ženská! Kdo vlastně jsem a kdo jsou oni? Upadám do splínu a dávám si předsevzetí, že budu víc ženou, nějaký ten podpatek si koupím, i kdybych měla ochrnout, nějaký ty šaty, pořádnou push upku, mě nebudou zahanbovat nějaký transky! Roxana končí svou píseň a začíná něco jako stand-up comedy. Je to tedy hodně sprostý humor, takový já samozřejmě jako intelektuálka razantně odmítám a netoleruji. Ne, kecám, takhle už jsem se dlouho nezasmála. Roxanin humor byl drsný, vulgární a neomalený. Zkoušela jsem některé vtípky vyprávět druhý den doma, ale Zdenda jen kroutil očima. Může za to buď nedostatek smyslu pro humor, nebo nedostatek alkoholu, jinak to nevidím.
Roxana


No a prý kdo má narozeniny, volá z parketu Vlasta a šup a už jsem společně s dvěma dalšími děvčaty vedle Vlasty. Tímto bych chtěla svým kolegyním poděkovat za vyvolání, vždycky jsem si přála vystupovat na travesti show. Vlasta je z holek asi nejkrásnější. Napadá mě hláška z cimrmanů: "Ty nejsi Vlasta! Ty jsi Vlasta!" ale to Vlastě radši neříkám, přece jen bych si tipla, že má ještě furt větší sílu než já. A jak že se jmenuju a co jim zazpívám. Ty vole, říkám si v duchu, třeba bych i zatancovala, nebo předvedla něco z jógy, nebo bych řekla údernou báseň, ale zpívat? A prý že mám zpívat s nástupem, tak odejdu jako za roh, jako že hrozně velká show, nikdo mě doteď nezná, Vlasta vyvolá že nastupuje Helga, já tam baletním krokem ladně vpluju a zpívám píseň dlouhá noc. Po zazpívání dvou slov " dlouhá noc" si uvědomuju, že vlastně neznám text, neznalost textu neomlouvá Helgo! Vyplňuji si chybějící text slovy tadadá tadadá a jaká je z toho najednou pěkná písnička.

Vlasta podává mikrofon další oslavenkyni a ta normálně řekla ne, že zpívat nebude! A ta nejchytřejší dokonce odpověděla na otázku "Jaká je tvoje nejoblíbenější píseň?" "Žádná" !??! Fakt?? Helgo ty jsi ale kráva, probíhá mi hlavou, proč jsi taky neřekla, že tu dlouhou noc neznáš? Pak nám celý sál zazpívá hodně štěstí zdraví a na mně se chce brečet. Utrpení naštěstí končí a show pokračuje.

Pak si povídáme o přestávku chvíli s Vlastou, říkám jí, že ona je víc ženská, než všechny ženské v sále a Vlasta drze pohodí s ňadry .. s mými ňadry, a říká tím svým hláskem "Ale ne, ty jsi přece ženská". Tak si tam tak vzájemně porovnáváme prsa, kdo z nás že je větší ženská, nakonec tedy asi teda já, ale opravdu o fous. Splín vyléčen, deprese zažehnána. Abych to zkrátila show trvala asi 4 hodiny a postupně přitvrzovala. Já jsem ale pomalu střízlivěla, tudíž nahé osrstěné tělo Chichi Tornáda vidím před očima ještě dnes.

Chi Chi Tornado

Ohlédnu se přes rameno a vidím své milé parťačky Livii s Violou, jak tančí na parketu a mají novou kamarádku. Kamarádka se střídavě tulí k Livii a střídavě k Viole. Zábava se začíná stáčet zvláštním směrem, budím usínající Katku, která je naším nepijícím odvozem a razíme domů. A čím bych to tak uzavřela? Běžte na travesti, a ženské buďte ženami. Až uvidíte, kolik úsilí jsou ty "holky" ochotné vynaložit, aby se staly námi, uvědomíte si, že my to máme. A máme to úplně zadarmo a bez úsilí (teda jak kdo, někdo taky s úsilím, že ano.. a taky ne úplně zadarmo .. tak nic)

Takže tak

Vaše Helga
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 lissy-paolohn lissy-paolohn | E-mail | Web | 19. února 2018 v 23:44 | Reagovat

Ženy bojují za to, aby byly jako muži a když se jimi stanou, pak bojují za to, aby se s nimi jednalo jako s ženami.  Važme si toho, co máme. Ale bavit se musíme, jinak by byl život hrozná nuda... :-)

2 padesatka padesatka | E-mail | Web | 20. února 2018 v 9:16 | Reagovat

[1]: Moc pěkný komentář... :-)

3 padesatka padesatka | E-mail | Web | 20. února 2018 v 9:17 | Reagovat

Článek na titulku, ne...?! ;-)

4 lissy-paolohn lissy-paolohn | 20. února 2018 v 9:53 | Reagovat

[2]: Děkuji, snažím se, aby to nebyla jen prázdná slova. :-)

5 Baruschka Baruschka | E-mail | Web | 21. února 2018 v 16:59 | Reagovat

Já nikam nemusím, heč, já mám v sousedství tohle: https://zpravy.aktualne.cz/domaci/unikatni-spor-ridic-zaluje-lekare-ze-ho-zmenili-na-zenu/r~df7f82d40dc311e5a43f002590604f2e/?redirected=1519228424
A zadarmo. No, možná ne tak úplně, ale jinak jako joooo...

6 Helga Helga | Web | 21. února 2018 v 19:12 | Reagovat

[1]: přesně, to je výstižné

[3]: hele tentokrát asi ne, obvykle tam mám každý třetí až čtvrt článek, tak ještě asi jeden, dva musím vypotit :-D

[5]: he, to už není jenom travesti show, ale travesti reality show :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama